PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139825}

Hotel Ruanda

Hotel Rwanda
7,7 60 084
oceny
7,7 10 1 60084
7,2 14
ocen krytyków
Hotel Ruanda
powrót do forum filmu Hotel Ruanda

Pytania

ocenił(a) film na 8

1. Czy zna ktoś tytuł piosenki pod napisami końcowymi?
2. Ciekawe czy Paul dotrzymał układu zawartego z generałem Bizimungu?

ocenił(a) film na 8
guido8i05

odp. na pyt 2.masz to wyjasnione w napisach na koncu filmu...specjalnie bylo napisane ze bedą jeszcze dodatkowe napisy.ZXostał złapany i jest przed sądemtzbn stanął przed sądem

ocenił(a) film na 8
PeePee

W napisach końcowych podane jest jedynie, że Bizimungu został złapany w 2002 roku i stanie przed sądem. Paul obiecał, że wstawi się za nim i powie, że ten nie dowodził aktami ludobójstwa. Interesują mnie informacje na temat tej rozprawy. Czy miała już miejsce, a jeśli tak, to czy Paul zeznawał na korzyść Bizimungu?
Z tego co wiem, to na rozprawę czeka w Rwandyskich wiezieniach pponad 100 tys. zbrodniarzy i aresztowania kolejnych wciąż trwają. Przewiduje się, że ich liczba może sięgnąć miliona!

Tak na marginesie, to na stronie filmwebu jest błąd. Nazwisko generała to Bizimungu a nie Bizimungo.

ocenił(a) film na 8
guido8i05

3. (pytanie retoryczne). Dlaczego polska premiera filmu odbywa się jako ostatnia ?
http://www.imdb.com/title/tt0395169/releaseinfo [www.imdb.com/title/tt03 ...]

guido8i05

co do piosenki to chyba wiem czego szukasz nie moge potwierdzic czy mam racje bo sciagnac nie moge ale daje linka do osiolka

(a href="ed2k://|file|HOTEL RWANDA - Million voices.mp3|4264497|b452798a48e 44ecf72510571c382f930|")HOTEL RWANDA - Million voices.mp3(/a)

ocenił(a) film na 8
bronckey

Ten link jest jakiś lewy. Ale dziękuję za reakcję.

guido8i05

sorki zarz dam poprawny

ed2k://|file|Hotel Rwanda - Million Voices - Wyclef Jean please donate@www.unhcr.ch & globalpolicy.org.mp3|6125945|6 fc3643087d73a93851fd371f8d15ed 8|

taki dziala mi na overnecie jak komus sie uda zassac to niech da znac bo zrodla sa ale sciagnac ciezko

bronckey

mam piosenke jak ktos chce niech sie odzywa gg 2771888

ocenił(a) film na 8
guido8i05

ad 1. Odpowiem sobie formalnie na pytanie 1.
Tytuł utworu: Million Voices
Wykonanie: Wyclef Jen

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones