PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630208}
7,4 1 382
oceny
7,4 10 1 1382
Sekai Ichi Hatsukoi 2
powrót do forum serialu Sekai Ichi Hatsukoi 2

Ale super, będzie jeszcze jedna seria. Już nie mogę się doczekać!!
Ktoś jeszcze chce to obejrzeć?? ;D

AkemiDouhito

Jaaa! :D Po prostu już nie mogę się doczekać 2 sezonu! Obejrzałam już JR,obie serie (nie raz,ani nie dwa ^^) i Sekaiichi ,to teraz pora na drugi sezon! *-*

Tenya001

mogłabyś rozwinąć skrót JR? ;)

ocenił(a) serial na 6
Paseri

Junjou Romantica ^^

Również się nie mogę tego doczekać:) Aczkolwiek najgorsze jednak będzie czekanie na kolejne odcinki jak już zaczną to puszczać *.*

Keesha

Racja,racja. *o* No,ale cóż...jak na razie zostaje nastrój wyczekiwania na następne świetne yaoi. :DD

ocenił(a) serial na 10
Tenya001

Ja też wiele razy je oglądałam <33

AkemiDouhito

Ja,naturalnie ^^ Chociaż Sekai-ichi jest strasznie podobne do JR.Ale i tak będę oglądać,bo,na dobrą sprawę,jeszcze się nie zaczęło.

Pani_Nikotka

"Chociaż Sekai-ichi jest strasznie podobne do JR" noo,postacie praktycznie nie różnią się z wyglądu xD
Ale co tam, póki historia jest słodka. Obejrzałam mnóstwo yaoi, ale nigdzie nie znalazłam tego, co w JR. Tym bardziej cieszę się, że wychodzi 2 sezon SH ^^ Pozostaje czekać na pl wersję.!

elfka77

Albo oglądać z angielskimi napisami.Już jest,widziałam,chociaż nieco mnie rozczarował 1 odc.Oby reszta była lepsza.

Pani_Nikotka

podasz jakiś link do tej wersji z angielskimi napisami? :P

nayaa_chan

http://www.gogoanime.com/sekai-ichi-hatsukoi-2-episode-1
Prosz bardzo :3 Nie wiem jak teraz,ale tydzień temu oglądałam akurat na tej stronie i wszystko działało.

ocenił(a) serial na 10
Pani_Nikotka

jeśli ktoś chce obejrzeć z napisami pl to trzeba ściągnąć z chomikuj bo tam jest

ocenił(a) serial na 10
Pani_Nikotka

hmmm... może dlatego że to ten sam autor? ;)

ocenił(a) serial na 9
Atres

Eh, a po co ściągać z chomikuj lub oglądać z angielskimi napisami (no chyba, że ktoś tak po prostu woli…) ? Na tej stronce wszystko jest tłumaczone na polski niemal natychmiast. Obecnie mamy tam 10 odcinków na 12 z czego dwunasty dopiero co wyszedł w Japonii. Ale na dniach powinny być dodane te dwa więc... zapraszam. ^^
http://sekai-ichi-hatsukoi-2.kreskowka.pl/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones