PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686365}

Kłopotliwa sprawa

The Escape Artist
7,6 1 950
ocen
7,6 10 1 1950
Kłopotliwa sprawa
powrót do forum serialu Kłopotliwa sprawa

O czym jest ten serial?

ocenił(a) serial na 8

Jak w temacie. Mógłby ktoś przybliżyć akcję tego serialu? O czym opowiada?

ocenił(a) serial na 8
Belief

Młody, przebojowy prawnik nie przegrał żadnego procesu. Jak nie można obronić oskarżonego, to wymyśla sztuczki proceduralne. Jeden z jego klientów, uwolniony od zarzutów tortur i zabójstwa wychodzi na wolność i znów zabija, tym razem kogoś bliskiego adwokatowi. Tym razem rywalka (w kancelarii adwokackiej) głównego bohatera podejmuje się obrony zabójcy. I jej również udaje się go uwolnić od winy. Wobec czego, aby sprawiedliwości stało się zadość, głównemu bohaterowi pozostaje INNA droga. Wypadek czy zabójstwo? No i w końcu - jak użyć prawa by wreszcie zadziałało. Albo raczej by znów nie zadziałało.

ocenił(a) serial na 8
markowe_filmy

Bardzo dziękuję. Opis brzmi zachęcająco :)

ocenił(a) serial na 8
Belief

bardzo proszę, przedwczoraj skończyłem oglądać i mam lekki niedosyt...

ocenił(a) serial na 8
markowe_filmy

Z powodu? Mogłoby być więcej odcinków czy trochę lepsza treść?

ocenił(a) serial na 8
Belief

I jedno i drugie. Szkoda, ze tylko 3 odcinki, w tym ostatnim jakby na siłę zamknięto wątek - spokojnie dałoby się pobawić nim dalej. I tak zamiast poprowadzenia widza w stronę samodzielnego poszukania elementów łamigłówki, dostajemy kawę na ławę. Trochę rozczarowujace dla miłośników brytyjskich dramatów kryminalnych. Zakonczenie zaskakujące, ale mało przekonujące.

markowe_filmy

Tak czy inaczej bardzo mi sie podobal serial, polecam THE FALL -> http://www.filmweb.pl/serial/The+Fall-2013-645514 swietny serial.

ocenił(a) serial na 8
marcinkf

The Fall chyba lepszy. Zwłaszcza scenariusz.

markowe_filmy

Dokładnie. Też mnie rozczarowało to, że rozwiązanie dostaliśmy wytłumaczone krok po kroku, jakby widz nie był w stanie sam się domyślić...

markowe_filmy

Czy jest podobny serial do tego. BO oglądam go i mam wrażenie , że gdzieś jest remake tego.

Askol

Wydaje mi się, że jest film o podobnej fabule. Kiedyś oglądałam coś bardzo podobnego, ale nie mogę sobie przypomnieć. Ktoś pomoże?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones