PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702252}

Daredevil

7,9 72 292
oceny
7,9 10 1 72292
7,0 15
ocen krytyków
Daredevil
powrót do forum serialu Daredevil

postać elektry

ocenił(a) serial na 10

dużo negatywnych komentarzy na forum na temat tej postaci, a ja wyczekiwałem w każdym odcinku jej pojawienia się. piękna aktorka i fajnie zagrana postać, lekko tajemnicza, złowieszcza, która próbuje walczyć ze swoją złą stroną. mnie w ogóle nie irytowała, jak dla mnie karen była dużo bardziej irytująca. ogólnie elektra i punisher ciągnęli drugi sezon, dużo akcji i ciekawych dialogów związanych z tymi postaciami, dd troche w cieniu, ale nie było tragicznie

ocenił(a) serial na 8
frytkizchleba

Punisher trochę lepiej od niej wypadł. Ogólnie 1 sezon bardziej się mi podobał. Był ciekawszy i bardziej spójny.
Zresztą Fisk + Mosley > Punisher + Electra.
Większe wrażenie jednak zrobiła postać Fiska i jego pomagiera Mosleya w 1 sezonie od Punishera i Electry.

ocenił(a) serial na 9
frytkizchleba

Obie panie były irytujące, najlepsza z nich była Claire. Sceny z Electrą miałam ochotę przewinąć... Za to Punisher wypadł genialnie!

ocenił(a) serial na 10
xwhysoseriousx

też uważam że Electra wypadła bardzo dobrze , piękna aktorka + akcent + z wywiadu wiem że trenowała karate czy jakiś tam sport walki co było widać w jej stylu walki , swoją drogą to było bardzo widoczne że każdy miał swój styl walki za równo Matt jak i Punisher , poza tym porównując ją do Electry z filmu to niebo a Ziemia także moim zdaniem to większość negatywnych komentarzy na jej temat to widownia kobieca nie wiem dlaczego może z zazdrość albo szukanie w moim zdaniem jednym z najlepszych seriali wad których prawie nie ma nie licząc (((((((((((((((((SPOILER ))))) dla tych co nie oglądali całości 2 sezonu masakryczną końcówka .nie wiem jak można zrobić 10 mega odcinków a potem 3 nudne na koniec i jeszcze na szybkiego walkę finałową z masą błędów . biega 50 ninja a na dachu jest 15 a z dołu nikt nie wbiega ale to już temat na inny post :)

ocenił(a) serial na 9
Daniel_Kot

Kobiety nie lubią Electry, bo nie moga się z nia identyfikować, ja np. nie moge ;)

ocenił(a) serial na 9
Daniel_Kot

Budżet trochę za niski?.

ocenił(a) serial na 10
frytkizchleba

Elektra jest zjawiskowa i marzy mi się osobny serial z nią. Cudowna kobieta zaiste ;))

ocenił(a) serial na 8
frytkizchleba

Postać Electry bardzo mi się spodobała, konkretna babka, która nie waha się używać noża, w przeciwieństwie do Matta (z którym mimo wszystko tworzyła zgrany duet, było widać chemię między nimi). Poza tym, bardzo przyjemnie się na nią patrzy, przyciąga uwagę, ma seksapil. Ja miałam ochotę przewijać sceny z "bezpciową" Karen, zasuwającą w tych niskich szpileczkach przez ulice Nowego Jorku, zawsze jakby ... przygarbioną? Nudna, nudna i jeszcze raz nudna.
#TeamElectra ;)

frytkizchleba

Zgadzam się. Interesująca postać. Intryguję, szokuje, niekiedy też rozbawia. Pasuje do Daredevila.

ocenił(a) serial na 9
frytkizchleba

Punishera w serialu "Daredevil"nic nie przebije , nawet sam Daredevil ;)
Elektra była moją ulubioną postacią po Franku C. i żałuję , że nie "odżyła" ponownie w kolejnej serii.

Lordmordor

Ani nawet Punisher w swoim własnym serialu. ;)

frytkizchleba

raczej irytująca niż tajemnicza. Natomiast to, że aktorka jest "piękna" nie tworzy z postaci ciekawej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones