PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778143}

Wywiad z Bogiem

An Interview with God
5,8 1 442
oceny
5,8 10 1 1442
Wywiad z Bogiem
powrót do forum filmu Wywiad z Bogiem

co naprawdę wydarzyło się na Przełęczy Diatłowa?????? No halo, no!

Haiku_2

Co się zdarzyło na przełęczy? Phii zapytać co miał w zamyśle tworząc pancerną brzozę?? !!! Kto strzelał po katastrofie?? I wogóle o tą jedyną, prawilną kotastrofę?? Żądamy odpowiedzi!!! Jesteśmy coraz bliżej prawdy od 9 lat ale bliżej :D

użytkownik usunięty
kosciej_99

bhawo bhawo

kosciej_99

Mam teorię na temat przełęczy...Ruskie mieli tam eksperymentalną szkółkę pancernych brzóz...studenci przypadkiem ją odnaleźli...świadków trzeba było się pozbyć, prawda ?

A w temacie "kto strzelał po katastrofie" - otóż nikt nie strzelał. Te odgłosy wydawał z siebie tłumik, który odpadł od bomby co to w skrzydle była...spadł i zaczął się turlikać po kamieniach. Stąd te dźwięki...

ocenił(a) film na 5
Haiku_2

O tym samym pomyślałem, myśląc o filmie. Pierwsze pytanie jakie się nasuwa to sprawa przełęczy wlasnie

Haiku_2

Zostało to już wyjaśnione ;)

szarobury1321

Chodzi o teorię zsuwających się bloków śnieżnych? No brzmi ona sensownie, ale w sumie do dziś powstało ok 70 ( słownie siedemdziesięciu) teorii, zatem każdy wierzy w swoją:) JA tylko nie rozumie, czy Rosjanie nie chcą odtajnić dokumentów? Przecież gdyby to była faktycznie tak banalna przyczyna, po co to tyle lat ukrywać? A czy następni, którzy zginęli, też zginęli od lawin?

Haiku_2

chodzi o to że najbardziej prawdopodobne teorie zakładają przyczyny naturalne jak lawina np. są dużo bardziej oczywiste tragedie które budzą wiele pytań a teorie spiskowe wydają się nie być pozbawione podstaw jak WTC. ale z teoriami różnie bywa. mój kolega z pracy uważa że jakaś elita żyje sobie w kosmosie czy nie wiadomo gdzie i przylatują na ziemię bawić się nami wymyślając covid :)

Haiku_2

Przecież od 12 października 2003 roku każdy wie, że testowano tam "dobrą zmianę" w zakresie elektronicznych płatności publicznych danin na ZUS. Nieufni nowinkom technologicznym obywatele radzieccy zablokowali sowie wszystkie kanały autoryzacji mobilnych płatności, a co to znaczyło w realiach ZSRR każdy wie...

Haiku_2

Albo co rozbiło się w Roswell, albo czy Elvis żyje :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones