PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800317}

Potrójne zagrożenie

Triple Threat
5,4 1 867
ocen
5,4 10 1 1867
Potrójne zagrożenie
powrót do forum filmu Potrójne zagrożenie

No się wzięłam i obejrzałam. Łatwo nie było. Może Amerykanie powinni jednak zdjąć łapy ze współprodukcji azjatyckich, bo ich udział chyba jedynie odejmuje z poziomu filmu. Zarówno na polu scenariusza, jak i nawet scen walki, nie pozostawiając w zasadzie niczego wartego uwagi. Może chociaż jakieś krajobrazy do pooglądania, ale nie. Troszkę szkoda mi było stłamszonego talentu azjatyckiej części aktorów, szczególnie Uwaisa, bidula ciągle dostawał łomot. Jakbym mogła dać ocenę (jeszcze nie ma takiej opcji, bo niby premiery nie było?), to bym pitolnęła trójczynę. 3/10

dooszka

Czy ja wiem.. na Tony'ego czy Scotta Adkinsa aż milo sie patrzy jak walcza ;)

czlapaj

Zgadzam się. Według mojej, subiektywnej oczywiście, oceny to chyba aktualnie dwóch najlepszych kopaczy. Sceny walk były wogóle fajne, ale ta z ich udziałem wybijała się jeszcze ponad pozostałe. Stara, dobra szkoła bez udziwnień, tych cholernych lin i szybkich montaży ukrywających tak naprawdę brak umiejętności sztuk walki aktorów. Fabuła nie powala jak to w filmach tego rodzaju, ale za same walki należy się dodatkowy plusik.

dooszka

Gdzie można obejrzeć ?

ocenił(a) film na 3
dooszka

Zgadzam się w pełnej rozciągłości. Amerykanie oczywiście musieli spieprzyć scenariusz i przez to tak naprawdę nikt się dobrze nie pokazał, a przecież każdy z nich naprawdę potrafi się bić. A o Yanin już nie wspomnę. Od kilku lat w niczym dobrym nie grała od czasów premiery Chocolate, że ludzie już zdążyli o niej zapomnieć to jeszcze tutaj ta wspaniała rola... Zawiodłem się, ale z drugiej czego mogłem się spodziewać. Gdy amerykanie maczają swoje paluchy to taki właśnie jest efekt.

ocenił(a) film na 7
Damar3478

tak szkoda bardzo ,że nie dali się wykazać JeeJa Yanin ,której niestety potencjał zmarnowali. Po Chocolate zagrała jeszcze w Du Suay Doo/Raging Phoenix, który mi się bardzo podobał.
Jeśli nie oglądałeś to polecam.

ocenił(a) film na 3
romek_krakow

Oglądałem z nią wszystkie produkcje kręcone w Tajlandii. Gdyby ona, tak jak Tony Jaa pozostali w swoim kraju byłoby o wiele lepiej dla nich i dla kina muay thai.

ocenił(a) film na 8
romek_krakow

Po prostu bohaterowie za łatwo ją wykończyli. Miałem nadzieję że trochę dłużej napsuje im krwi

Damar3478

To teraz będę miał ją okazje obejrzeć na TV Puls, chociaż w tym filmie bo jej akurat nie znam :)

buterfly

Pooglądaj "Chocolate" Tony Jaa w wersji spodnicowej.

tuuupac

Dzięki za polecenie co prawda nie jestem fanem takiego kina, chociaż dla niektórych aktorów/aktorek robię wyjątki ;)

ocenił(a) film na 7
buterfly

Sprawdź też Raging Phoenix

dezertx

Dzięki za polecenie z kina Azjatyckiego to głównie Chińskie wuxia oglądałem.

ocenił(a) film na 7
buterfly

ja ostatnio sobie odświeżyłem Matrixy i choreografie tam to mistrzostwo - dobre tempo, silne ciosy, różne style każdego z bohaterów - no cudo nie do przebicia

dezertx

A Matrixy racja racja do dzisiaj cenie :)

ocenił(a) film na 8
dooszka

A mi się film podobał Fajnie by było jak by dali zapowiedź następnej części.

ocenił(a) film na 5
dooszka

Bzdura totalna, nie ma tu nic do rzeczy czy to Amerykanie kręcili, scenariusz i w obu Raidach był też słaby. Tutaj zresztą jako całość trzyma to jakiś poziom. Wkurza mnie tylko to jak nieporadnych zrobili tych amerykańskich aktorów. Nie ufają Uko, ale omawiają przy nim plan. 2 razy mają tę kobietę przed sobą jak na widelcu i jej nie mogą zastrzelić. Dodatkowo Adkins nie zamordował kobiety policjantki, a ten kundel azjatycki rozwalił Mook bez ceregieli. Także kto tu jest zły?

Przez cały film kibicowałem Amerykańcom i ewidentnie ich celowo znerfiono, żeby azjaci mieli szansę. Azja mści się na Adkinsie za dwie części "Ninja". Najpierw w "Wolf Warriorze" go mordowali, a teraz tutaj, a Adkins jest za dobrym czarnym charakterem, nawet jak jest zły, to i tak się mu kibicuje.

ocenił(a) film na 5
RipRoy

Edit: Jeszcze w "Ip Man 4" też Adkinsa azjaci biją, także zemsta skośnookich jest sroga.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones