PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568581}

Oz: Wielki i Potężny

Oz: The Great and Powerful
6,1 61 435
ocen
6,1 10 1 61435
5,3 15
ocen krytyków
Oz: Wielki i Potężny
powrót do forum filmu Oz: Wielki i Potężny

przeglądając dyskusję widzę, że nie wielu się podobał. kilka wątków nie było dociągniętych, fakt.
mimo to mi się podobało, dałam 10. opuszczone wątki będą idealne na sequel.

ocenił(a) film na 7
Evanna13

Mi się bardzo podobał. :)

Evanna13

mi film też się podobał :)

Evanna13

Aby te wątki skończyć wystarczy obrzeżyć "Czarnoksiężnika z krainy Oz" z 1939r., "Oz wielki i potężny" jest jego prequelem.
Zgadzam się, wg mnie film był bardzo dobry, nawet lepszy od "Alicji w Krainie Czarów". A ci co oceniają tak surowo chyba zapomnieli, że to nie jest poważny film dla dorosłych, a familijny i przygodowy dla wszystkich.

ocenił(a) film na 7
Evanna13

Mnie się podobał, taka prosta bajeczka na dobranoc ze schematyczną fabułą i przepięknymi kolorami, fajnie się oglądało.

ocenił(a) film na 6
Evanna13

Mi też się podobał, ale po raz kolejny muszę stwierdzić, że Polacy zepsuli następny film. Założę się, że większość niż połowa oceniających, oglądała go z polonizacją, która jest po prostu tragiczna.

Jacke32

z tym możesz mieć rację powinni jeszcze raz obejrzeć ten film tylko teraz z napisami

Jacke32

Ach te dubbingi...

ocenił(a) film na 8
Evanna13

Mnie się spodobał i nie porównuję filmu do książek. W ogóle czy oby na pewno film był zapowiadany jako ekranizacja ? Pytam się, bo się tym nie interesowałem. Chociaż z tego gatunku chyba ciekawszy był dla mnie Lemony Snicket :) a z resztą już nie pamiętam. Musiałbym ponownie obejrzeć. Napiszę tak, nie lubię fantasy, a ten film obejrzałem i mi się spodobał - to chyba dużo mówi. Harry Potter i tym podobne to dla mnie filmy nie do obejrzenia. A zauważyłeś motyw z Back to the Future ? czy tylko mi się to rzuciło w oczy ? PS Oglądałem w wersji oryginalnej.

ocenił(a) film na 8
Evanna13

Film znakomity, bardzo lubię Franko ale też aktorki grające siostry bardzo się spisały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones