PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787686}

M jak morderca

Hangman
5,3 15 462
oceny
5,3 10 1 15462
2,5 4
oceny krytyków
M jak morderca
powrót do forum filmu M jak morderca

Ten film poza tym ze pojawiaja sie w nim znane twarze, to 100% AMATORSZCZYZNA. Zreszta wystarczy sprawdzic dorobek rezysera.

Dretwa sztuczna atmosfera, tandetna muzyka, dialogi oraz cala gra aktorow mega sztuczna... to zasluga scenariusza, calosc poprostu sie nie klei. Postacie sa zagrane przekonujaco ale cala otoczka powoduje ze wypadaja tandetnie.

Aktorzy powinni otrzymac odszkodowanie za to ze film okazal sie gniotem. Zastanawiam sie czy przypadkiem nie jest to 1/10. Jedynym plusem tego filmu jest fakt iz w miare szybko mozna sie polapac ze to szmira, wiec w sumie stracilem tylko 30min zycia.

Przestrzegam i pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 6
SadSam

Aż tak źle nie było, przynajmniej dla mnie.


Film niezły, ale bez fajerwerków, dosyć ciekawy (nie biorąc pod uwagę postaci zabójcy), da się obejrzeć, jednak jakoś niezbyt mocno wciąga fabuła w nim zawarta i przez to nie powala. Merytorycznie dobry, akcja się trochę ślimaczy, sam morderca jest jakiś niemrawy, jego motywacja bardzo naciągana, a bohaterzy jakby przerysowani, bardziej pasują do teatru szczególnie Pacino przedobrzył/przeholował, bo grał swoją postać niczym Hamleta na jakiś sławnych deskach...

Ale jako taki jest niezły i ja osobiście polecam jakby co.

Daję mocne 6, no takie może nawet 6.5, ale nie więcej :(
Dużo w tym 6 jest udziału Karla i Brittany (grała o niebo lepiej niż np. w Bushwick), bo Al - patrz wyżej.

ocenił(a) film na 2
SadSam

Podpisuję się pod tym. Obejrzałem niestety cały film i jestem załamany.

ocenił(a) film na 4
SadSam

Najgorszy film z Alem Pacino jaki widziałem.

SadSam

Ja wymiękłem po 4 minutach i kuriozalnej scenie pościgu za furgonetką, którą to scenę puszczono na przyśpieszeniu, aby wydawała się bardziej dynamiczna, a wyszło tak żenująco, że odechciało mi się oglądać film tym bardziej, że odpowiada za niego studio Lionsgate,którego nie lubię, bo zwykle kręcą w nim totalny chłam, badziewie i paździerz, tak jak w tym przypadku.

ocenił(a) film na 2
SadSam

Dla mnie to bylo straszne tanie kino.
Ujecia zbyt dlugie w stosunku do dialogow, przez co aktorzy haotycznie przemieszczali sie w kadrze, robiac dziwne miny (z braku dialogu mozna wstawic mine i gest reka)
W tle ta denna "TANIA" muzyka

Zastanawialem sie jak to jest mozliwe ze prawdziwi aktorzy wystapili w tak amatorskiej produkcji.
Albo znaja sie bardzo dobrze z rezyserem badz producentem i to byla przysluga - albo ktos pierze gruba kase i ten film okaze sie finansowym sukcesem :D

ocenił(a) film na 5
SadSam

Ja jestem na 19 minucie i ...musiałem zrobić sobie małą przerwę heee

ocenił(a) film na 7
SadSam

Ten film nie zasługuje ani na 1 ani na 2, nauczcie się oceniać :-/

ocenił(a) film na 2
dzenero

Masz rację. Tylko w skali oceniania nie ma zero, więc trzeba dać 1, albo 2.

ocenił(a) film na 7
Vroo

To jest nielogiczne co napisałoś hehe że szkoda komentować .

ocenił(a) film na 3
dzenero

Na jeden nie zasługuje, ale na 7 tym bardziej. 7 to "dobry", a temu filmowi bardzo daleko to bycia "dobrym". Jak dla mnie takie 3-4/10.

ocenił(a) film na 3
SadSam

Film jest denny, ale równie denne, czy raczej dziecinne, jest wystawianie ocen filmom, których się nie widziało.

ocenił(a) film na 2
Alex303

Widzialem film, pierwsze 22 min ogladnolem jednym ciagiem a cala reszte przewinolem i skompaktowalem, calosc zajela mi ok 30min.
Ale nie sadzisz ze ocena 2/10 oznacza wlasnie cos takiego ze film jest tak denny ze nie da sie go ogladnac w calosci ? Jakim trzeba byc masochista aby sie katowac takim badziewiem tylko po to aby wystawic ocene :D ale poniekad masz racje... ten film byl tak daremny ze nie dalem rady go ogladnac, powinienem wystawic 0/10

ocenił(a) film na 3
SadSam

Ja uważam, że trzeba obejrzeć cały film jak się chce go ocenić, albo przerwać i zostawić bez noty. Nigdy nie wiesz, czy ta część filmu, której nie widziałeś nie okaże się znacznie lepsza, co by podniosło Twoją ocenę. Ten film był strasznie słaby, ale nie męczyłem się na nim jakoś, szczególnie, że był krótki. Jak się wyłączy mózg, to nawet da się obejrzeć! :-)

SadSam

Nie obejrzałeś w całości to nie oceniaj. Filmweb to nie miejsce dla typów co oglądają 22 min filmu i się wypowiadają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones