PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490579}
8,1 1 285
ocen
8,1 10 1 1285
Honor generała
powrót do forum filmu Honor generała

!

ocenił(a) film na 9

Oglądając ten dokument popłakałem sie i poczułem że jestem dumny z bycia Polakiem ,
jestem dumny że nasi rodacy przelali krew na obczyznie za wolność Polski .
Mam 100% SZACUNEK dla gen. S. Sosabowskiego .

ucia8

Łza się zakręciła jak sponiewierano tego człowieka.Angielskie ścierwa szkoda że im pomagaliśmy

ocenił(a) film na 10
GhostDeath

Obejrzałem po raz piąty.....sorry ale momentami tak mnie ściskało że nie można było powstrzymać łez.

ocenił(a) film na 9
derkacz

I nie ma się czego wstydzić! Miałem tak samo. Łzy z powodu jakichś pierdół to obciach, ale łzy wzruszenia z powodu bohaterstwa, poświęcenia czy przeżyć sportowych świadczą o uczuciach wyższych, przeżywaniu, emocjach czyli prawdziwym człowieczeństwie.. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
GhostDeath

Najlepsze jest to, ze moglismy podpisac sojusz z Hitlerem i malo, tego, ze nie pomoglibysmy Anglii to zestrzeliwalibysmy razem z Luftwaffe ich samolocik w bitwie o Anglie.

ocenił(a) film na 10
Al_Bundy

Sojusz Polski i 3 Rzeszy dla którego Hitler zrobił bardzo wiele (np żałoba narodowa w Niemczech po śmierci Piłsudskiego wraz z mszą żałobną z pełnymi honorami i uczestnictwem wszystkich dostojników 3 Rzeszy) byłby obrócony wyłącznie przeciwko ZSRR. No ale... Anglicy i Francuzi przestraszyli się wiedząc że to będzie walec którego nikt nie zatrzyma, wiec obiecali Polsce gwarancje. Bali się też panicznie ZSRR dlatego pozwolili Hitlerowi rozwijać armię - miała być ścianą dla Armii Czerwonej, która w manewrach pod Kijowem przeraziła zachodnie państwa.

Al_Bundy

Kolego Al, uważam że sojusz z Hitlerem w cale nie musiał nam wyjść na dobre, widzę po twojej opinii że przeczytałeś książkę Zychowicza, Pakt Ribbentrop-Beck, ja też ją przeczytałem ale się z tezami w tej książce nie zgadzam.

ocenił(a) film na 10
maciekd_filmweb

Nie musial ale mogl..

Gdybysmy pokonali ZSRR to juz bylo by zwyciestwo nawet gdyby os przegrala, wtedy nie trafilibysmy pod okupacje ZSRR bo pewnie zachod nie pozowliby mu sie odrodzic.. po prostu siedzieli by tutaj Anglicy i Amerykanie, wpompowali w nas kupe kase i se poszli po ilus tam latach.

Al_Bundy

A gdybyśmy się zapędzili aż do Chin, to może Chińczycy mówiliby dzisiaj po polsku? Tak też można gdybać, ale po co.

ocenił(a) film na 9
GhostDeath

I nie ma się czego wstydzić! Miałem tak samo. Łzy z powodu jakichś pierdół to obciach, ale łzy wzruszenia z powodu bohaterstwa, poświęcenia czy przeżyć sportowych świadczą o uczuciach wyższych, przeżywaniu, emocjach czyli prawdziwym człowieczeństwie.. A jak widzę patałacha Montiego, to nóż mi się w kieszeni otwiera! Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 9
ucia8

Dokładnie! Nie da się ukryć, że też się cholera wzruszyłem. Fajnie, że ktoś pamięta o tym oszukanym przez patałacha Montiego bohaterskim generale! Sosabowski to był naprawdę GOŚĆ!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones